Medycyna estetyczna

W ostatnim czasie co raz więcej kobiet oraz mężczyzn korzysta z zabiegów oferowanych przez medycynę estetyczna. Nie ma się co dziwić – świat idzie na przód, rozwój towarzyszy każdej dziedzinie życia, mamy możliwość dbania o ciało metodami, które w sposób mało inwazyjny wspomagają jego zdrowie, urodę i nasze ogólne samopoczucie.

Poza tym – ‘jak Cię widza, tak Cię piszą’.  I chociaż wiele osób może skrzywić się na takie stwierdzenie to nie można zignorować faktu ze nasz wygląd to pierwszy filtr, przez który zostaniemy ocenieni. I zwyczajnie warto zadbać o to pierwsze wrażenie. Nie wspominając o sytuacjach w których jedna drobna rzecz staje się przyczyna olbrzymich kompleksów. Dlaczego by nie poprawić czegoś co poprawić możemy? Szczególnie jeśli pomoże to nam poczuć się lepiej i zwyczajnie być szczęśliwszym człowiekiem.

               W naszym gabinecie świadczymy usługi w obrębię twarzy ze szczególnym uwzględnieniem ust i okolicy.

W ramach metamorfozy uśmiechu wykonujemy tzw. bonding oraz licówki zapewniające piękny wygląd zębów, poprawiające ich kształt oraz barwę i modelujemy usta preparatami kwasu hialuronowego. Kompleksowe podejście zapewnia uzyskanie najlepszego efektu, który zadowoli najbardziej wymagającego pacjenta. Zachęcamy do obejrzenia galerii, gdzie prezentujemy metamorfozy w naszym wykonaniu. Można zobaczyć, że najdrobniejsze niekiedy korekty dają zjawiskowy efekt. Warto pamiętać, że u nas medycyna estetyczna kładzie nacisk na prawdziwe znaczenie tejże nazwy – stosujemy jedynie metody i preparaty z odpowiednimi certyfikatami a uzyskiwane u nas efekty nie są przerysowane i nie zmieniają natury, a jedynie korygują pewne niedostatki.