Kontakt
ul. Mińska 71,
03-828 Warszawa
Godziny otwarcia
pon - pt : 10 - 20
sob : 10 - 15
Telefon
Projekt i wykonanie: Pin Media
Nasz zespół to grono najlepszych specjalistów z doświadczeniem i pasją. Cieszymy się, że możemy razem pracować. Mamy przyjemność przedstawić jego członków:
Studia lekarsko-dentystyczne ukończyłam na Uniwersytecie Medycznym w Lublinie.
Tym co najbardziej interesuje mnie w pracy jest chirurgia z implantologią, protetyka, stomatologia estetyczna. W tych dziedzinach rozwijam swoją wiedzę i umiejętności, uczestnicząc w licznych szkoleniach i kursach.
W gabinecie zajmuję się przede wszystkim leczeniem implantologicznym oraz estetycznym.
W swoją pracę wkładam 100 procent zaangażowania, a do każdego pacjenta staram się podchodzić indywidualnie i zająć się jego problemem od początku do końca. Wiem że każda osoba ma inne priorytety i oczekiwania odwiedzając gabinet stąd zawsze staram się je uwzględnić w planie leczenia. Mam też świadomość jak stresująca dla wielu osób jest wizyta u stomatologa w związku z czym staram się zmienić to podejście i zawsze dbam o komfortową i miłą atmosferę.
Na co dzień żyję sportem, wszelkiego rodzaju – zaczynając od fitnessu, po drodze mijając crossfit oraz wiele innych aktywności, przechodząc w końcu do biegów OCR. Kocham podróżować jak też w samotności przeczytać ciekawą książkę. Stale pogłębiam swoją wiedzę w rozmaitych dziedzinach. Trochę jak w pracy – nie skupiam się na jednym obszarze życia, uwielbiam poznawać różne jego aspekty.
Ukończyłem kierunek lekarsko-dentystyczny na Uniwersytecie Medycznym w Lublinie.
Specjalizuję się w endodoncji mikroskopowej, czyli w leczeniu kanałowym w powiększeniu. Odczarowuję u moich pacjentów leczenie kanałowe przez stosowanie całkowicie bezbolesnych i małoinwazyjnych technik.
Swoją wiedzę zdobywam od mistrzów tej dziedziny oraz na licznych sympozjach i kongresach endodontycznych. Stosuję leczenie biologiczne miazgi oraz zajmuję się mikrochirurgią endodontyczną, rozwiązując nawet najbardziej skomplikowane problemy dotyczące uzębienia.
Lekarz dentysta w trakcie specjalizacji z chirurgii stomatologicznej.
Absolwentka Uniwersytetu Medycznego w Łodzi (2018 r.). Systematycznie poszerza swoją wiedzę i umiejętności, uczestnicząc w licznych kursach z zakresu chirurgii stomatologicznej i implantologii.
Specjalizuje się w zabiegach z zakresu chirurgii stomatologicznej, takich jak ekstrakcje zębów zatrzymanych, germektomię, podcinanie wędzidełek wargi i języka, odsłanianie zębów zatrzymanych do celów ortodontycznych, pobieranie wycinków do badań histopatologicznych oraz procedury z zakresu chirurgii periodontologicznej.
W pracy szczególną uwagę przywiązuje do komfortu i poczucia bezpieczeństwa pacjentów. Znana z empatycznego podejścia oraz indywidualnego traktowania każdego pacjenta. Szczególnie ważne jest dla niej, aby każdy pacjent czuł się komfortowo i bezpiecznie – nawet podczas bardziej skomplikowanych zabiegów.
Prywatnie ceni sobie kontakt z naturą – relaks znajduje w uprawie warzyw i owoców.
Ukończyłam Kierunek Lekarsko-Dentystyczny na Warszawskim Uniwersytecie Medycznym. Stomatologia to moja pasja. Zajmuję się leczeniem ortodontycznym dzieci i dorosłych. Jestem cierpliwa, do każdej osoby podchodzę indywidualnie i zawsze staram się znaleźć najlepszy sposób leczenia dla każdego pacjenta.
Poza zawodem uwielbiam teatr, dobre kryminały i narciarstwo. Kocham podróże, zarówno te dalekie jak i bliskie, lokalną kuchnię i motoryzację.
Jestem absolwentką Oddziału Stomatologii Wydziału Lekarskiego Akademii Medycznej w Białymstoku. Studia te ukończyłam w 2007 roku.
Zajmuję się głównie stomatologią estetyczną, odbudową wysokości zwarcia oraz leczeniem zachowawczym. Cenię sobie kompleksowe podejście do pacjenta a dokładność i precyzja jest na pierwszym miejscu.
Najchętniej stosuję metody o minimalnej inwazyjności, pozwalające zachować jak najwięcej tkanek zęba. Staram się, aby leczenie przebiegało bezstresowo, bezboleśnie i w przyjaznej atmosferze.
Ukończyła kierunek lekarsko-dentystyczny na Wydziale Lekarskim
z Oddziałem Lekarsko-Dentystycznym Śląskiego Uniwersytetu Medycznego w Katowicach oraz studia podyplomowe z zakresu medycyny estetycznej na GWSH w Katowicach.
Specjalizuje się w zabiegach z zakresu stomatologii zachowawczej, stomatologii dziecięcej oraz ortodoncji. W swojej praktyce współpracuje ze specjalistami innych dziedzin m.in fizjoterapeutami, logopedami. Wykonuję zabiegi z zakresu medycyny estetycznej.
Należę do Polskiej Akademii Stomatologii Dziecięcej (PASD).
Dyplom lekarza dentysty uzyskałem na Uniwersytecie Medycznym w Lublinie w 2011 roku. Posiadam doświadczenie w zakresie protetyki stomatologicznej, protetyki implantologicznej, stomatologii estetycznej, chirurgii oraz stomatologii zachowawczej.
Od ponad 10 lat praktykuję wykonawstwo prac protetycznych typu:
wkłady koronowo-korzeniowe, korony pełnoceramiczne lub na metalu, mosty na cyrkonie lub na metalu, protezy szkieletowe, protezy częściowe, protezy całkowite, nakłady typu Inlay/Onlay, prace na implantach.
Stomatologia dziecięca i zachowawcza
Jestem absolwentką studiów pierwszego stopnia „Logopedia z audiologią”, studiów drugiego stopnia „Logopedia” oraz studiów podyplomowych „Neurologopedia”.
Doświadczenie w pracy z pacjentami zdobywam zarówno w placówkach oświatowych, jak i medycznych.
Wciąż poszerzam swoją wiedzę, uczestnicząc w licznych kursach i konferencjach.
W swojej pracy skupiam się na terapii miofunkcjonalnej, która ma na celu polepszyć jakość życia pacjenta poprzez pracę nad oddechem, ale również wpłynąć na rozwój twarzoczaszki u młodszych pacjentów oraz utrzymać rezultaty leczenia ortodontycznego.
Dla uzyskania szybszych efektów w terapii korzystam z elektrostymulacji, kinesio-tapingu oraz stymulatorów MFS.
Pochodzę z Lublina, do którego zawsze chętnie wracam.
W 2015 r. ukończyłam Uniwersytet Marii Curie-Skłodowskiej na kierunku Finanse i rachunkowość.
W 2020 r. odbyłam szkolenie dla rejestratorek medycznych.
W pracy stawiam na dokładność i cierpliwość.
Zawsze staram się wyjść naprzeciw potrzebom pacjentów.
W wolnym czasie lubię czytać kryminały i thrillery. Uwielbiam taniec i podróże.
Ukończyłam szkołę policealną dla techników dentystycznych w Warszawie. Zajmuję się głównie wykonywaniem uzupełnień ruchomych oraz obsługą i projektowaniem działu CAD/CAM. Fascynuje mnie cyfrowa technika w protetyce i z tą dziedziną wiążę swoją przyszłość zawodową ,uczestnicząc w kursach i stale pogłębiając swoją wiedzę.
W każdą wykonaną pracę wkładam dużo serca i uśmiech zadowolonego pacjenta jest dla mnie największą satysfakcją. W wolnych chwilach skupiam się na relaksie i spędzaniu czasu z rodziną.
Do uzupelnienia.
Do uzupelnienia.
Kontakt
ul. Mińska 71,
03-828 Warszawa
Godziny otwarcia
pon - pt : 10 - 20
sob : 10 - 15
Telefon
Projekt i wykonanie: Pin Media