O nas

Nasz zespół to grono najlepszych specjalistów z doświadczeniem i pasją. Cieszymy się, że możemy razem pracować. Mamy przyjemność przedstawić jego członków:

Lek. dent. Maria Czajka

Studia lekarsko-dentystyczne ukończyłam na Uniwersytecie Medycznym w Lublinie.

Tym co najbardziej interesuje mnie w pracy jest chirurgia z implantologią, protetyka,  stomatologia estetyczna. W tych dziedzinach rozwijam swoją wiedzę i umiejętności, uczestnicząc w licznych szkoleniach,kursach,zjazdach.

W gabinecie zajmuję się przede wszystkim kompleksową rekonstrukcją zgryzu skupiając swoją uwagę zarówno na funkcjonalności jak i ostatecznym efekcie estetycznym, który jak wiadomo w dzisiejszych czasach ma duże znaczenie.

W swoją pracę wkładam 100 procent zaangażowania, a do każdego pacjenta staram się podchodzić indywidualnie i zająć się jego problemem od początku do końca. Wiem że każda osoba ma inne priorytety i oczekiwania odwiedzając gabinet stąd zawsze staram się je uwzględnić w planie leczenia. Mam też świadomość jak stresująca dla wielu osób jest wizyta u stomatologa w związku z czym staram się zmienić to podejście i zawsze dbam o komfortową i miłą atmosferę.

Na co dzień żyję sportem, wszelkiego rodzaju – zaczynając od fitnessu, po drodze mijając crossfit oraz wiele innych aktywności, przechodząc w końcu do biegów OCR. Kocham podróżować jak też w samotności przeczytać ciekawą książkę. Stale pogłębiam swoją wiedzę w rozmaitych dziedzinach. Trochę jak w pracy – nie skupiam się na jednym obszarze życia, uwielbiam poznawać różne jego aspekty.

Endodonta

Lek. dent. Daniel Salamon

Ukończyłem kierunek lekarsko – dentystyczny na Uniwersytecie Medycznym w Lublinie.

Specjalizuję się w endodoncji mikroskopowej, czyli w leczeniu
kanałowym w powiększeniu. Odczarowuję u moich pacjentów leczenie kanałowe przez stosowanie całkowicie bezbolesnych i małoinwazyjnych technik. Swoją wiedzę zdobywam od mistrzów tej dziedziny oraz na licznych  sympozjach i kongresach endodontycznych. Stosuję leczenie biologiczne miazgi oraz
zajmuję się mikrochirurgią endodontyczną rozwiązując nawet najbardziej skomplikowane problemy dotyczące uzębienia.
 
 
 
 
 
MichalZmorzynski

Lek. dent. lek.med. Michał Zmorzyński

Jestem specjalistą chirurgii szczękowo-twarzowej. Po ukończeniu kierunku stomatologicznego w 2004 r. rozpocząłem pracę w klinice chirurgii czaszkowo-szczękowo-twarzowej, chirurgii jamy ustnej i implantologii WUM, jednocześnie godząc pracę kliniczną z końcowymi latami studiów na kierunku lekarskim. Obecnie w swojej pracy klinicznej skupiam się na chirurgii ortognatycznej i implantologii, a w szczególności na wykorzystaniu technik grafiki komputerowej w planowaniu zabiegów. Szczególny obszar zainteresowań stanowią dla mnie zabiegi z zakresu odbudowy tkanek miękkich i twardych. Jestem także wykładowcą Centrum Edukacji Osstem Polska.

Ortodonta

Lek. dent. Anna Rysińska

Ukończyłam Kierunek Lekarsko-Dentystyczny na Warszawskim Uniwersytecie Medycznym. Stomatologia to moja pasja. Zajmuję się leczeniem ortodontycznym dzieci i dorosłych. Jestem cierpliwa, do każdej osoby podchodzę indywidualnie i zawsze staram się znaleźć najlepszy sposób leczenia dla każdego pacjenta.

Poza zawodem uwielbiam teatr, dobre kryminały i narciarstwo. Kocham podróże, zarówno te dalekie jak i bliskie, lokalną kuchnię i motoryzację.

Lek. dent. Marta Krawcow

Jestem absolwentką Oddziału Stomatologii Wydziału Lekarskiego Akademii Medycznej w Białymstoku. Studia te ukończyłam w 2007 roku.

Zajmuję się głównie stomatologią estetyczną, odbudową wysokości zwarcia oraz leczeniem zachowawczym. Cenię sobie kompleksowe podejście do pacjenta a dokładność i precyzja jest na pierwszym miejscu.

Najchętniej stosuję metody o minimalnej inwazyjności, pozwalające zachować jak najwięcej tkanek zęba. Staram się, aby leczenie przebiegało bezstresowo, bezboleśnie i w przyjaznej atmosferze.

Lek. dent. Halina Gabara

Ukończyła kierunek lekarsko-dentystyczny na Wydziale Lekarskim

z Oddziałem Lekarsko-Dentystycznym Śląskiego Uniwersytetu Medycznego w Katowicach oraz studia podyplomowe z zakresu medycyny estetycznej na GWSH w Katowicach.

Specjalizuje się w zabiegach z zakresu stomatologii zachowawczej, stomatologii dziecięcej oraz ortodoncji. W swojej praktyce współpracuje ze specjalistami innych dziedzin m.in fizjoterapeutami, logopedami.Wykonuję zabiegi z zakresu medycyny estetycznej.

Należę do Polskiej Akademii Stomatologii Dziecięcej (PASD).

Lek. dent. Paweł Mazurek

Dyplom lekarza dentysty uzyskałem na Uniwersytecie Medycznym w Lublinie w 2011 roku. Posiadam doświadczenie w zakresie protetyki stomatologicznej, protetyki implantologicznej, stomatologii estetycznej, chirurgii oraz stomatologii zachowawczej. 


Od ponad 10 lat praktykuję wykonawstwo prac protetycznych typu:  
wkłady koronowo-korzeniowe, korony pełnoceramiczne lub na metalu, mosty na cyrkonie lub na metalu, protezy szkieletowe, protezy częściowe, protezy całkowite, nakłady typu Inlay/Onlay, prace na implantach. 

Ewelina Woźniak – rejestratorka

Pochodzę z Lublina, do którego zawsze chętnie wracam.
W 2015 r. ukończyłam Uniwersytet Marii Curie-Skłodowskiej na kierunku Finanse i rachunkowość.
W 2020 r. odbyłam szkolenie dla rejestratorek medycznych.
W pracy stawiam na dokładność i cierpliwość.
Zawsze staram się wyjść naprzeciw potrzebom pacjentów.
W wolnym czasie lubię czytać kryminały i thrillery. Uwielbiam taniec i podróże.

Joanna Barszczewska – technik dentystyczny

Ukończyłam szkołę policealną dla techników dentystycznych w Warszawie. Zajmuję się głównie wykonywaniem uzupełnień ruchomych oraz obsługą i projektowaniem działu CAD/CAM. Fascynuje mnie cyfrowa technika w protetyce i z tą dziedziną wiążę swoją przyszłość zawodową ,uczestnicząc w kursach i stale pogłębiając swoją wiedzę.
W każdą wykonaną pracę wkładam dużo serca i uśmiech zadowolonego pacjenta jest dla mnie największą satysfakcją. W wolnych chwilach skupiam się na relaksie i spędzaniu czasu z rodziną.

Jolanta Widulińska – higienistka i asystentka

Posiadam 13-letnie doświadczenie w pracy z pacjentem. Komfort pacjenta oraz satysfakcja z pracy są dla mnie na pierwszym miejscu. Troszczę się o dobre samopoczucie pacjenta od momentu jego wejścia do gabinetu aż do jego opuszczenia. Jestem energiczną, pozytywną i zaangażowaną w pracę osobą. W wolnym czasie lubię kontakt z naturą, ryby i grzyby nie są mi obce 🙂

Jolanta Widulińska – higienistka i asystentka

Posiadam 13-letnie doświadczenie w pracy z pacjentem. Komfort pacjenta oraz satysfakcja z pracy są dla mnie ksbdszczę się o dobre samopoczucie pacjenta od momentu jego wejścia do gabinetu aż do jego opuszczenia. Jestem energiczną, pozytywną i zaangażowaną w pracę osobą. W wolnym czasie lubię kontakt z naturą, ryby i grzyby nie są mi obce 🙂